Zadzwoń 24h:

+48 733 061 643

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  1. pl
  2. en

Premium Drivers

(+48) 733 - 061 - 643

Skontaktuj się z Nami bezpośrednio!

Nr. tel : (+48) 733-061-643

E-mail : kontakt@premiumdrivers.pl

american express
paypal
mastercard
visa

Akceptujemy płatności:

© 2020 by PREMIUM DRIVERS.   Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja:   PremiumDrivers

auto do ślubu szofer kierowca limuzyna
auto do ślubu szofer kierowca limuzyna

 

Wasz wielki dzień coraz bliżej? Dogrywacie wszystkie szczegóły, aby razem stworzyły wspaniałą całość i sprawiły, że Wasz ślub będzie niezapomniany? Jesteście w dobrym miejscu!

Jako Premium Drivers oferujemy usługi najwyższej jakości. Posiadamy luksusowe samochody do ślubu, które sprawią, że poczujecie się wyjątkowo. Gwarantujemy eleganckiego i profesjonalnego kierowcę, który z kolei zadba o Wasz komfort i w razie potrzeby pomoże w różnych kwestiach. Wiemy, jak stresująca bywa organizacja ślubu. Dlatego zapewniamy, że z naszej strony nie spotka Was żadna niemiła niespodzianka. Nasze auta są zawsze sprawne i czyste, a nasi kierowcy - kompetentni, uprzejmi i oczywiście punktualni!

AUTO DO ŚLUBU/KOMUNII

auto do ślubu szofer kierowca limuzyna

Auto do ślubu - usługa najwyższej jakości

Samochód do ślubu - co zawiera oferta?

Każdorazowo oferujemy przygotowanie wybranego przez Was auta - samochód będzie w stu procentach sprawny, czysty na zewnątrz oraz w środku. Proponujemy też klasyczne, minimalistyczne przyozdobienie pojazdu. W aucie znajdziecie butelkowaną wodę, a na Wasze życzenie, również szampana! Zapewniamy także profesjonalnego kierowcę. Będzie on elegancko ubrany, pomoże Wam w pakowaniu prezentów do ślubnego auta oraz - jeśli tylko będzie w stanie - w każdej innej kwestii. Dokładny zakres oferty jest zależny od Waszych potrzeb. Skontaktujcie się z nami, a wspólnie ustalimy, na czym Wam zależy i co wobec tego możemy zaproponować. Spotkajmy się na Waszym ślubie!

 

A może szukasz auta na komunię lub inną okoliczność? To również oferujemy! Odezwij się do nas, a przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Jak wybrać auto do ślubu?

Mogłoby się wydawać, że to tylko samochód, nic takiego. Jednak to jeden z tych szczegółów, które sprawiają, że wydarzenie jest piękne, wyjątkowe i zapada w pamięć. Jaki powinien być samochód do ślubu? Przede wszystkim elegancki, czysty i niepowtarzalny. To wszystko i jeszcze więcej zapewniamy w Premium Drivers. Zapoznajcie się z naszą flotą aut premium, wybierzcie swój wymarzony samochód ślubny, a resztę pozostawcie nam. W dniu ślubu skupcie się na tym, co najważniejsze - na sobie nawzajem! Zapewnijcie sobie odrobinę luksusu w ten wyjątkowy dzień i cieszcie się nim!