© 2020 by PREMIUM DRIVERS.   Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja:   Premium Taxi Warszawa

Akceptujemy płatności:

visa
mastercard
paypal
american express

Skontaktuj się z Nami bezpośrednio!

Nr. tel : (+48) 733-061-643

E-mail : kontakt@premiumdrivers.pl

(+48) 733 - 061 - 643

auto do ślubu szofer kierowca limuzyna
  1. pl
  2. en

Premium Drivers

  1. pl
  2. en
auto do ślubu szofer kierowca limuzyna

 

Wasz wielki dzień coraz bliżej? Dogrywacie wszystkie szczegóły, aby razem stworzyły wspaniałą całość i sprawiły, że Wasz ślub będzie niezapomniany? Jesteście w dobrym miejscu!

Jako Premium Drivers oferujemy usługi najwyższej jakości. Posiadamy luksusowe samochody do ślubu, które sprawią, że poczujecie się wyjątkowo. Gwarantujemy eleganckiego i profesjonalnego kierowcę, który z kolei zadba o Wasz komfort i w razie potrzeby pomoże w różnych kwestiach. Wiemy, jak stresująca bywa organizacja ślubu. Dlatego zapewniamy, że z naszej strony nie spotka Was żadna niemiła niespodzianka. Nasze auta są zawsze sprawne i czyste, a nasi kierowcy - kompetentni, uprzejmi i oczywiście punktualni!

AUTO DO ŚLUBU/KOMUNII

auto do ślubu szofer kierowca limuzyna

Auto do ślubu - usługa najwyższej jakości

Samochód do ślubu - co zawiera oferta?

Każdorazowo oferujemy przygotowanie wybranego przez Was auta - samochód będzie w stu procentach sprawny, czysty na zewnątrz oraz w środku. Proponujemy też klasyczne, minimalistyczne przyozdobienie pojazdu. W aucie znajdziecie butelkowaną wodę, a na Wasze życzenie, również szampana! Zapewniamy także profesjonalnego kierowcę. Będzie on elegancko ubrany, pomoże Wam w pakowaniu prezentów do ślubnego auta oraz - jeśli tylko będzie w stanie - w każdej innej kwestii. Dokładny zakres oferty jest zależny od Waszych potrzeb. Skontaktujcie się z nami, a wspólnie ustalimy, na czym Wam zależy i co wobec tego możemy zaproponować. Spotkajmy się na Waszym ślubie!

 

A może szukasz auta na komunię lub inną okoliczność? To również oferujemy! Odezwij się do nas, a przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Jak wybrać auto do ślubu?

Mogłoby się wydawać, że to tylko samochód, nic takiego. Jednak to jeden z tych szczegółów, które sprawiają, że wydarzenie jest piękne, wyjątkowe i zapada w pamięć. Jaki powinien być samochód do ślubu? Przede wszystkim elegancki, czysty i niepowtarzalny. To wszystko i jeszcze więcej zapewniamy w Premium Drivers. Zapoznajcie się z naszą flotą aut premium, wybierzcie swój wymarzony samochód ślubny, a resztę pozostawcie nam. W dniu ślubu skupcie się na tym, co najważniejsze - na sobie nawzajem! Zapewnijcie sobie odrobinę luksusu w ten wyjątkowy dzień i cieszcie się nim!