Zadzwoń 24h:

+48 733 061 643

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  1. pl
  2. en

Premium Drivers

(+48) 733 - 061 - 643

Skontaktuj się z Nami bezpośrednio!

Nr. tel : (+48) 733-061-643

E-mail : kontakt@premiumdrivers.pl

american express
paypal
mastercard
visa

Akceptujemy płatności:

© 2020 by PREMIUM DRIVERS.   Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja:   PremiumDrivers

Przed Tobą organizacja eventu, imprezy firmowej, wydarzenia sportowego czy wieczoru panieńskiego/kawalerskiego? Zastanawiasz się, jak zaplanować podróż grupową? Zostaw to nam! Oferujemy obsługę transportową eventów na terenie całego kraju. Cechuje nas profesjonalizm, dobra organizacja, auta wysokiej klasy oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy w naszej flocie zarówno limuzyny, jak i busy czy minibusy zawsze w pakiecie z profesjonalnym kierowcą. Daj nam znać, jakie są Twoje oczekiwania, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, która najlepiej spełni Twoje wymagania.

Transportowa obsługa eventów


eventy wydarzenia limuzyny busy

Limuzyna czy bus?

Każdy z naszych klientów jest inny i każdy ma inne potrzeby. Dlatego w Premium Drivers nie ograniczamy się do jednego typu aut. W zależności od tego, jaką imprezę organizujesz, ilu gości chcesz przewieźć oraz jakie są Twoje potrzeby - dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Możemy zaoferować komfortowy przejazd kilkunastu osób albo podróż autem premium w luksusowych warunkach. Jesteśmy też otwarci na zadania specjalne! Skontaktuj się z nami!

eventy wydarzenia limuzyny busy