Zadzwoń 24h:

+48 733 061 643

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  1. pl
  2. en

Premium Drivers

(+48) 733 - 061 - 643

Skontaktuj się z Nami bezpośrednio!

Nr. tel : (+48) 733-061-643

E-mail : kontakt@premiumdrivers.pl

american express
paypal
mastercard
visa

Akceptujemy płatności:

© 2020 by PREMIUM DRIVERS.   Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja:   PremiumDrivers

kierowca szofer taxi przewóz osób transport transfer

Dowiedz się o Nas czegoś więcej

PREMIUM DRIVERS, stworzyłem bazując na kilkuletnim doświadczeniu w branży transportowej oraz zamiłowaniu do motoryzacji od najmłodszych lat. We współpracy z najlepszymi w branży jesteśmy tu dla Ciebie, świadcząc profesjonalne usługi szoferskie.

Jeśli szukasz kogoś, komu będziesz mógł zaufać i powierzyć każde zadanie oraz oczekujesz profesjonalizmu to dobrze trafiłeś. Tym co wyróżnia Premium Drivers na rynku jest profesjonalizm kierowców, którzy na co dzień są kierowcami ekskluzywnych pojazdów i z tego żyją. Nie są to osoby przypadkowe ani jeżdżące sporadycznie. Każdy kierowca zna język angielski i savoir-vivru szofera, a praca za kierownicą jest jego pasją. Dzwoniąc bądź wypełniając formularz kontaktowy będziesz rozmawiać bezpośrednio ze mną, czyli  człowiekiem którego widzisz na zdjęciu obok. Również to ja mogę po Ciebie przyjechać, bez pośredników. Z 100% gwarancją, że otrzymasz usługę taką jaką chciałeś, zawsze na tym samym najwyższym poziomie. Przyjadę po Ciebie luksusowym, Mercedesem S klasa w wersji przedłużonej.

Gwarantuję, że wspólnie przebytą podróż zapamiętasz jako definicję komfortu, pewnego prowadzenia i profesjonalizmu. Decydując się na moje usługi, punktualnie i bezpiecznie dotrzesz do każdego wybranego celu w Polsce, a nawet Europie. Moje możliwości jednak nie ograniczają się do jednego auta. Limuzyny, minibusy, busy w każdej potrzebnej ilości prowadzone przez osobiście wybranych przeze mnie kierowców zawodowych, których znam od lat. 

Zaspokoję każdą Twoją potrzebę związaną z transportem oraz przemieszczaniem się po kraju i Europie. Przekonaj się sam...

Założyciel firmy Arkadiusz K.