Zadzwoń 24h:

+48 733 061 643

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  1. pl
  2. en

Premium Drivers

Zamów Kuriera VIP

VIP Kurier | Same Day Global Delivery

Natychmiastowe dostarczanie ważnych dokumentów i przesyłek

vip kurier przesyłki transport

CZYM JEST VIP KURIER?

 

VIP Kurier to usługa transportu pilnych dokumentów i innych przesyłek. Usługa jest dedykowana dla firm i osób prywatnych, które muszą niezwłocznie wysłać lub odebrać ważne dla nich dokumenty lub niewielkie paczki. 

 

Główna trasa jaką obsługujemy to przesyłki nadawane w Warszawie, ale oczywiście gwarantujemy ekspresowe odebranie lub dostarczenie ważnych dla Ciebie dokumentów do i z miast w całej Polsce, Europie i na świecie.

 

Cały proces zamawiania Kuriera VIP jest niezwykle prosty. Głównym kanałem komunikacji jest numer telefonu. Wystarczy, że napiszesz nam kiedy, skąd i dokąd potrzebujesz Kuriera VIP. Niezwłocznie potwierdzimy możliwość realizacji zlecenia i przekażemy do opłacenia fakturę proforma. Następnie nasz elegancko ubrany kurier odbierze od Ciebie przesyłkę i nie spuszczając jej z oczu, osobiście ją dostarczy we wskazane przez Ciebie miejsce.  Zaznaczamy jednak, że w razie wątpliwości co do legalności zleconego transferu, możemy odmówić wykonania usługi. 

 

VIP Kuriera cechuje dyskrecja, profesjonalizm oraz punktualność. Powierzona Nam przesyłka zostaje doręczona ze 100% skutecznością i satysfakcją klienta.

ILE KOSZTUJE VIP KURIER?

VIP Kurier zawsze wyceniany jest indywidualnie, biorąc pod uwagę mnogość czynników pobocznych.

 

(+48) 733 - 061 - 643

Skontaktuj się z Nami bezpośrednio!

Nr. tel : (+48) 733-061-643

E-mail : kontakt@premiumdrivers.pl

american express
paypal
mastercard
visa

Akceptujemy płatności:

© 2020 by PREMIUM DRIVERS.   Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja:   PremiumDrivers